Firma Profili

ENSAR İNŞAAT ’ın temelleri bundan yaklaşık bir asır önce Rize’de Ahmet POYRAZ’ın ahşap evler inşa etmesi ile başlayan çalışmalara dayanmaktadır.

İstanbul’un muhtelif yerlerinde yapılan binalarla devam eden inşaat faaliyetleri 2000’li yıllara gelindiğinde üçüncü kuşağın katılımı ile kurumsallaşma sürecini tamamlayarak adını bir marka olarak tescil ettirmiştir.

Mükemmele odaklanan ve sürekli yenilenen inşaat teknolojisini, yılların kazandırdığı profesyonel proje yönetim disiplini ile başarılı bir şekilde entegre ederek kaliteli yaşam alanları inşa eden ENSAR İNŞAAT sektörde adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Geçen zamanın, bizi bu günlere getiren değerlerimizi eskitmesine izin vermeden, başarımızı sürdürülebilir kılmak, tüm paydaşlarımıza bu başarı ve mutluluğu sürekli yaşatabilmek için çalışmalarımız daha ilk günkü heyecanı ve enerjisi ile devam edecektir.

Değerlerimiz

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak
Ürün ve hizmet kalitesinde mükemmele odaklanmak
Öz sermayemiz kadar iş yapmak
Yapamayacağımızı taahhüt etmemek, taahhüdümüzden fazlasını yapmaya çalışmak
Yaptığımız işlerin arkasında durmak

Misyonumuz

Günün talep ve gereksinimlerini dikkate alıp, teknolojinin sunduğu imkanlardan en üst düzeyde faydalanarak daha kaliteli yaşam alanları inşa etmek.

Vizyonumuz

Beklentilerin ötesinde yenilikleri sürekli takip ederek; kalite anlayışından ve ilkelerinden ödün vermeden her geçen gün bir adım daha ileri gitmek, büyümek ve daima bir öncekinden daha iyi projelere imza atmak için çalışmak.

Faaliyet Alanlarımız

Taahhüt
Konut İnşaatı
İş Merkezi İnşaatı
İç Mimari & Dekorasyon